WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Sekce

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Správa sekcí umožňuje vytvářet další sekce školních webových stránek. U každé sekce je možné v administraci sledovat její návštěvnost, stejně jako u článků a fotogalerií.

V levém menu administrace klikneme na položku Sekce. Zobrazí se nám seznam všech sekcí na školních webových stránkách. Zeleným tlačítkem Přidat můžeme vytvořit novou sekci, na kterou poté můžeme odkazovat z hlavního menu, kde budeme potřebovat proměnnou ze sloupce odkaz.

Sekce - redakční systém

Při vytváření sekce zvolíme, zda bude ihned veřejná a vyplníme její klíčová slova, název a samotný obsah. Stejně jako u článků můžeme využít editor textu a zkušenější uživatelé mohou psát přímo v HTML kódu.

Mohlo by vás zajímat:

Články

1.března 2020
V redakčním systému můžeme snadno publikovat články a vytvářet blogy, jako například na zpravodajském serveru. Ke každému článku můžeme jednoduše vložit libovolný počet fotografií.

Kategorie

1.března 2020
Kategorie slouží k rozdělení článků. Z jednotlivých kategorií lze pak vypisovat články jako blog nebo je možné kategorii přiřadit konkrétní třídě.

Fotogalerie

1.března 2020
Na webových stránkách školy můžete snadno vytvářet fotogalerie a přidávat do nich libovolný počet fotografií. Na celý proces zveřejnění vám postačí pár kliknutí myši.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.