WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Sekce

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Správa sekcí umožňuje vytvářet další sekce školních webových stránek. U každé sekce je možné v administraci sledovat její návštěvnost, stejně jako u článků a fotogalerií.

V levém menu administrace klikneme na položku Sekce. Zobrazí se nám seznam všech sekcí na školních webových stránkách. Zeleným tlačítkem Přidat můžeme vytvořit novou sekci, na kterou poté můžeme odkazovat z hlavního menu, kde budeme potřebovat proměnnou ze sloupce odkaz.

Sekce - redakční systém

Při vytváření sekce zvolíme, zda bude ihned veřejná a vyplníme její klíčová slova, název a samotný obsah. Stejně jako u článků můžeme využít editor textu a zkušenější uživatelé mohou psát přímo v HTML kódu.

Mohlo by vás zajímat:

Třídy

1.března 2020
Každý školní web může obsahovat databázi tříd, kde jsou vložené třídy podle ročníků. Každé třídě je pak možné přiřadit kategorii článků jako blog nebo fotogalerie.

Další funkce

1.března 2020
Redakční systém pro školy obsahuje další množství funkcionalit a nastavení, která povolujeme školám po předchozí dohodě a zaškolení na osobní schůzce, z důvodu nutnosti jejich pokročilejší znalosti.

Dokumenty

1.března 2020
Nahrát na webové stránky školy libovolné dokumenty různých formátů a roztřídit je do složek nebylo nikdy jednodušší. Pomocí tří kliknutí myši naplníte web soubory, které potřebujete zveřejnit.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.