WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Kategorie

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Kategorie slouží k rozdělení článků. Z jednotlivých kategorií lze pak vypisovat články jako blog nebo je možné kategorii přiřadit konkrétní třídě.

V levém menu administrace přejdeme do sekce Kategorie. Zobrazí se nám seznam všech kategorií. Kliknutím na zelené tlačítko Přidat se nám otevře dialog pro vložení nové kategorie. Vyplníme název a volitelně popis dané kategorie a zeleným tlačítkem Uložit zveřejníme.

Kategorie - redakční systém

Mohlo by vás zajímat:

Fotogalerie

1.března 2020
Na webových stránkách školy můžete snadno vytvářet fotogalerie a přidávat do nich libovolný počet fotografií. Na celý proces zveřejnění vám postačí pár kliknutí myši.

Kalendář akcí

1.března 2020
Pomocí kalendáře akcí může škola na svých webových stránkách přehledně ukázat návštěvníkům, ve který den a čas se konají různé akce školy.

Ankety

1.března 2020
Na školní webové stránky můžete přidat libovolný počet anketních otázek. Tyto ankety je možné vložit kamkoliv na školní web a sledovat tak odpovědi návštěvníků.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.