WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Úvodní strana » Redakční systém » Fotogalerie

Fotogalerie

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Na webových stránkách školy můžete snadno vytvářet fotogalerie a přidávat do nich libovolný počet fotografií. Na celý proces zveřejnění vám postačí pár kliknutí myši.

V levém menu administrace vybereme sekci Fotogalerie a otevře se nám seznam fotogalerií na webových stránkách školy. Kliknutím na zelené tlačítko Přidat se otevře dialog na vytvoření nové fotogalerie. Vybereme ročník, do kterého bude nová fotogalerie patřit, zvolíme datum zveřejnění a pokud chceme fotogalerii přiřadit k nějaké třídě, tak ji vybereme ze seznamu. Pokud v seznamu žádné třídy nemáte, bude je potřeba první vytvořit v sekci Třídy. Dále zadáme unikátní název fotogalerie a její popis, který se zobrazí v seznamu fotogalerií podobně, jako úvodník článku. Po vyplnění všeho potřebného klikneme na zelené tlačítko Uložit. Pro vložení fotografií do naší vytvořené fotogalerie, klikneme na zelené tlačítko fotografií, na řádku v seznamu fotogalerií.

Fotogalerie - redakční systém

Po otevření vytvořené fotogalerie klikneme na zelené tlačítko Nahrát fotky a otevře se nám dialog, kde vybereme libovolný počet fotografií a nahrajeme je. Zobrazí se nám průběh nahrávání, během kterého vyčkejte, než zmizí. Až se fotografie automaticky zmenší a nahrají, zobrazí se nám v seznamu fotografií. Ke každé fotografii poté můžeme přidat její popis.

Fotogalerie - redakční systém

Mohlo by vás zajímat:

Další funkce

1.března 2020
Redakční systém pro školy obsahuje další množství funkcionalit a nastavení, která povolujeme školám po předchozí dohodě a zaškolení na osobní schůzce, z důvodu nutnosti jejich pokročilejší znalosti.

Články

1.března 2020
V redakčním systému můžeme snadno publikovat články a vytvářet blogy, jako například na zpravodajském serveru. Ke každému článku můžeme jednoduše vložit libovolný počet fotografií.

Kalendář akcí

1.března 2020
Pomocí kalendáře akcí může škola na svých webových stránkách přehledně ukázat návštěvníkům, ve který den a čas se konají různé akce školy.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.