WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Úvodní strana » Redakční systém » Další funkce

Další funkce

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Redakční systém pro školy obsahuje další množství funkcionalit a nastavení, která povolujeme školám po předchozí dohodě a zaškolení na osobní schůzce, z důvodu nutnosti jejich pokročilejší znalosti.

V redakčním systému můžeme dále spravovat uživatelské účty a jejich oprávnění, vytvářet a měnit pozice další řady modulů, které mají jednotlivé verze v nabídce nebo jsou ve fázi vývoje a jsou postupně do redakčních systémů přidávány. Ve verzi wPremium navíc vytváříme pro školy moduly na míru. Přístup do těchto dalších funkcí závisí na variantě služby a předchozí dohodě na osobní schůzce. Jejich pokročilá správa je do rukou školy předána po zaškolení na osobní schůzce nebo ji spravuje tým WebyDoŠkol.cz v rámci technické podpory a ulehčení práce zaměstnanců školy.

Mohlo by vás zajímat:

Kalendář akcí

1.března 2020
Pomocí kalendáře akcí může škola na svých webových stránkách přehledně ukázat návštěvníkům, ve který den a čas se konají různé akce školy.

Dokumenty

1.března 2020
Nahrát na webové stránky školy libovolné dokumenty různých formátů a roztřídit je do složek nebylo nikdy jednodušší. Pomocí tří kliknutí myši naplníte web soubory, které potřebujete zveřejnit.

Sekce

1.března 2020
Správa sekcí umožňuje vytvářet další sekce školních webových stránek. U každé sekce je možné v administraci sledovat její návštěvnost, stejně jako u článků a fotogalerií.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.