WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Úvodní strana » Redakční systém » Další funkce

Další funkce

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Redakční systém pro školy obsahuje další množství funkcionalit a nastavení, která povolujeme školám po předchozí dohodě a zaškolení na osobní schůzce, z důvodu nutnosti jejich pokročilejší znalosti.

V redakčním systému můžeme dále spravovat uživatelské účty a jejich oprávnění, vytvářet a měnit pozice další řady modulů, které mají jednotlivé verze v nabídce nebo jsou ve fázi vývoje a jsou postupně do redakčních systémů přidávány. Ve verzi wPremium navíc vytváříme pro školy moduly na míru. Přístup do těchto dalších funkcí závisí na variantě služby a předchozí dohodě na osobní schůzce. Jejich pokročilá správa je do rukou školy předána po zaškolení na osobní schůzce nebo ji spravuje tým WebyDoŠkol.cz v rámci technické podpory a ulehčení práce zaměstnanců školy.

Mohlo by vás zajímat:

Sekce

1.března 2020
Správa sekcí umožňuje vytvářet další sekce školních webových stránek. U každé sekce je možné v administraci sledovat její návštěvnost, stejně jako u článků a fotogalerií.

Kategorie

1.března 2020
Kategorie slouží k rozdělení článků. Z jednotlivých kategorií lze pak vypisovat články jako blog nebo je možné kategorii přiřadit konkrétní třídě.

Kalendář akcí

1.března 2020
Pomocí kalendáře akcí může škola na svých webových stránkách přehledně ukázat návštěvníkům, ve který den a čas se konají různé akce školy.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.