WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Úvodní strana » Redakční systém » Další funkce

Další funkce

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Redakční systém pro školy obsahuje další množství funkcionalit a nastavení, která povolujeme školám po předchozí dohodě a zaškolení na osobní schůzce, z důvodu nutnosti jejich pokročilejší znalosti.

V redakčním systému můžeme dále spravovat uživatelské účty a jejich oprávnění, vytvářet a měnit pozice další řady modulů, které mají jednotlivé verze v nabídce nebo jsou ve fázi vývoje a jsou postupně do redakčních systémů přidávány. Ve verzi wPremium navíc vytváříme pro školy moduly na míru. Přístup do těchto dalších funkcí závisí na variantě služby a předchozí dohodě na osobní schůzce. Jejich pokročilá správa je do rukou školy předána po zaškolení na osobní schůzce nebo ji spravuje tým WebyDoŠkol.cz v rámci technické podpory a ulehčení práce zaměstnanců školy.

Mohlo by vás zajímat:

Třídy

1.března 2020
Každý školní web může obsahovat databázi tříd, kde jsou vložené třídy podle ročníků. Každé třídě je pak možné přiřadit kategorii článků jako blog nebo fotogalerie.

Dokumenty

1.března 2020
Nahrát na webové stránky školy libovolné dokumenty různých formátů a roztřídit je do složek nebylo nikdy jednodušší. Pomocí tří kliknutí myši naplníte web soubory, které potřebujete zveřejnit.

Sekce

1.března 2020
Správa sekcí umožňuje vytvářet další sekce školních webových stránek. U každé sekce je možné v administraci sledovat její návštěvnost, stejně jako u článků a fotogalerií.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.