WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Ankety

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Na školní webové stránky můžete přidat libovolný počet anketních otázek. Tyto ankety je možné vložit kamkoliv na školní web a sledovat tak odpovědi návštěvníků.

V levém menu přejdeme do sekce Ankety. Zobrazí se nám výpis anketních otázek. Kliknutím na zelené tlačítko přidat se otevře dialog, kde napíšeme novou otázku a uložíme. Po zobrazení anketní otázky v seznamu klikneme na tlačítko Odpovědi. Zobrazí se nám další tabulka, kde pomocí červeného tlačítka Přidat, můžeme k dané anketní otázce vložit neomezený počet možností odpovědí a uložíme. V seznamu anket je uvedeno ID ankety. Toto identifikační číslo je důležité si poznamenat, pro pozdější zveřejnění v sekci Moduly.

Ankety - redakční systém

Mohlo by vás zajímat:

Dokumenty

1.března 2020
Nahrát na webové stránky školy libovolné dokumenty různých formátů a roztřídit je do složek nebylo nikdy jednodušší. Pomocí tří kliknutí myši naplníte web soubory, které potřebujete zveřejnit.

Třídy

1.března 2020
Každý školní web může obsahovat databázi tříd, kde jsou vložené třídy podle ročníků. Každé třídě je pak možné přiřadit kategorii článků jako blog nebo fotogalerie.

Fotogalerie

1.března 2020
Na webových stránkách školy můžete snadno vytvářet fotogalerie a přidávat do nich libovolný počet fotografií. Na celý proces zveřejnění vám postačí pár kliknutí myši.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.