WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Ankety

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Na školní webové stránky můžete přidat libovolný počet anketních otázek. Tyto ankety je možné vložit kamkoliv na školní web a sledovat tak odpovědi návštěvníků.

V levém menu přejdeme do sekce Ankety. Zobrazí se nám výpis anketních otázek. Kliknutím na zelené tlačítko přidat se otevře dialog, kde napíšeme novou otázku a uložíme. Po zobrazení anketní otázky v seznamu klikneme na tlačítko Odpovědi. Zobrazí se nám další tabulka, kde pomocí červeného tlačítka Přidat, můžeme k dané anketní otázce vložit neomezený počet možností odpovědí a uložíme. V seznamu anket je uvedeno ID ankety. Toto identifikační číslo je důležité si poznamenat, pro pozdější zveřejnění v sekci Moduly.

Ankety - redakční systém

Mohlo by vás zajímat:

Články

1.března 2020
V redakčním systému můžeme snadno publikovat články a vytvářet blogy, jako například na zpravodajském serveru. Ke každému článku můžeme jednoduše vložit libovolný počet fotografií.

Kontakty

1.března 2020
V sekci kontakty je automaticky vygenerovaná Google Mapa a tabulka kontaktních informací školy. Vyšší služby než wStart mají pod tímto blokem i kontaktní formulář. Pod ním se nachází tabulka kontaktů, kterou můžete spravovat.

Kategorie

1.března 2020
Kategorie slouží k rozdělení článků. Z jednotlivých kategorií lze pak vypisovat články jako blog nebo je možné kategorii přiřadit konkrétní třídě.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.