WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Ankety

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Na školní webové stránky můžete přidat libovolný počet anketních otázek. Tyto ankety je možné vložit kamkoliv na školní web a sledovat tak odpovědi návštěvníků.

V levém menu přejdeme do sekce Ankety. Zobrazí se nám výpis anketních otázek. Kliknutím na zelené tlačítko přidat se otevře dialog, kde napíšeme novou otázku a uložíme. Po zobrazení anketní otázky v seznamu klikneme na tlačítko Odpovědi. Zobrazí se nám další tabulka, kde pomocí červeného tlačítka Přidat, můžeme k dané anketní otázce vložit neomezený počet možností odpovědí a uložíme. V seznamu anket je uvedeno ID ankety. Toto identifikační číslo je důležité si poznamenat, pro pozdější zveřejnění v sekci Moduly.

Ankety - redakční systém

Mohlo by vás zajímat:

Další funkce

1.března 2020
Redakční systém pro školy obsahuje další množství funkcionalit a nastavení, která povolujeme školám po předchozí dohodě a zaškolení na osobní schůzce, z důvodu nutnosti jejich pokročilejší znalosti.

Třídy

1.března 2020
Každý školní web může obsahovat databázi tříd, kde jsou vložené třídy podle ročníků. Každé třídě je pak možné přiřadit kategorii článků jako blog nebo fotogalerie.

Články

1.března 2020
V redakčním systému můžeme snadno publikovat články a vytvářet blogy, jako například na zpravodajském serveru. Ke každému článku můžeme jednoduše vložit libovolný počet fotografií.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.