WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Ankety

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Na školní webové stránky můžete přidat libovolný počet anketních otázek. Tyto ankety je možné vložit kamkoliv na školní web a sledovat tak odpovědi návštěvníků.

V levém menu přejdeme do sekce Ankety. Zobrazí se nám výpis anketních otázek. Kliknutím na zelené tlačítko přidat se otevře dialog, kde napíšeme novou otázku a uložíme. Po zobrazení anketní otázky v seznamu klikneme na tlačítko Odpovědi. Zobrazí se nám další tabulka, kde pomocí červeného tlačítka Přidat, můžeme k dané anketní otázce vložit neomezený počet možností odpovědí a uložíme. V seznamu anket je uvedeno ID ankety. Toto identifikační číslo je důležité si poznamenat, pro pozdější zveřejnění v sekci Moduly.

Ankety - redakční systém

Mohlo by vás zajímat:

Další funkce

1.března 2020
Redakční systém pro školy obsahuje další množství funkcionalit a nastavení, která povolujeme školám po předchozí dohodě a zaškolení na osobní schůzce, z důvodu nutnosti jejich pokročilejší znalosti.

Kalendář akcí

1.března 2020
Pomocí kalendáře akcí může škola na svých webových stránkách přehledně ukázat návštěvníkům, ve který den a čas se konají různé akce školy.

Fotogalerie

1.března 2020
Na webových stránkách školy můžete snadno vytvářet fotogalerie a přidávat do nich libovolný počet fotografií. Na celý proces zveřejnění vám postačí pár kliknutí myši.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.