WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Aktuality

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Aktualitou se rozumí krátká stručná zpráva, která bude vystihovat konkrétní informaci, bez dalších textů či informací, které s tímto sdělením nesouvisí.

V levém menu po kliknutí na položku Aktuality přejdeme na seznam aktualit. Každou aktualitu můžeme pomocí tlačítek na řádku vpravo upravit nebo smazat. Kliknutím na zelené tlačítko Přidat, otevřeme dialogové oko nové aktuality. Vyplníme datum a její nadpis a text. Tlačítkem Uložit ji zveřejníme na webových stránkách. Aktuality se automaticky řadí od nejnovějších.

Aktuality - redakční systém

Mohlo by vás zajímat:

Dokumenty

1.března 2020
Nahrát na webové stránky školy libovolné dokumenty různých formátů a roztřídit je do složek nebylo nikdy jednodušší. Pomocí tří kliknutí myši naplníte web soubory, které potřebujete zveřejnit.

Kalendář akcí

1.března 2020
Pomocí kalendáře akcí může škola na svých webových stránkách přehledně ukázat návštěvníkům, ve který den a čas se konají různé akce školy.

Kontakty

1.března 2020
V sekci kontakty je automaticky vygenerovaná Google Mapa a tabulka kontaktních informací školy. Vyšší služby než wStart mají pod tímto blokem i kontaktní formulář. Pod ním se nachází tabulka kontaktů, kterou můžete spravovat.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.