WebyDoŠkol.cz

Logo WebyDoŠkol.cz

Webové stránky pro školy
s redakčním systémem

Aktuality

1.března 2020  |  Redakční systém  |  
Aktualitou se rozumí krátká stručná zpráva, která bude vystihovat konkrétní informaci, bez dalších textů či informací, které s tímto sdělením nesouvisí.

V levém menu po kliknutí na položku Aktuality přejdeme na seznam aktualit. Každou aktualitu můžeme pomocí tlačítek na řádku vpravo upravit nebo smazat. Kliknutím na zelené tlačítko Přidat, otevřeme dialogové oko nové aktuality. Vyplníme datum a její nadpis a text. Tlačítkem Uložit ji zveřejníme na webových stránkách. Aktuality se automaticky řadí od nejnovějších.

Aktuality - redakční systém

Mohlo by vás zajímat:

Třídy

1.března 2020
Každý školní web může obsahovat databázi tříd, kde jsou vložené třídy podle ročníků. Každé třídě je pak možné přiřadit kategorii článků jako blog nebo fotogalerie.

Kategorie

1.března 2020
Kategorie slouží k rozdělení článků. Z jednotlivých kategorií lze pak vypisovat články jako blog nebo je možné kategorii přiřadit konkrétní třídě.

Kontakty

1.března 2020
V sekci kontakty je automaticky vygenerovaná Google Mapa a tabulka kontaktních informací školy. Vyšší služby než wStart mají pod tímto blokem i kontaktní formulář. Pod ním se nachází tabulka kontaktů, kterou můžete spravovat.
Novinky
24.3.2020
Nový web MŠ Josefa Ressla
Dnes jsme spustili nové webové stránky s redakčním systémem wStart pro MŠ Josefa Ressla Teplice. Najdete je na doméně www.resslovams.cz.
1.3.2020
Vítejte na našem webu
Vítejte na webových stránkách projektu WebyDoŠkol.cz. Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem.
Anketa
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.